Zimowa Konferencja Naukowa Zakopane 2016

utworzone przez | lis 5, 2015 | Konferencje naukowe, Polecane Publikacje, Szkoła naukowa

Zgodnie z tradycją Komitet Techniki Nowa Rolniczej PAN wraz z Szko?a Polskim Towarzystwem Inżynierii Rolniczej oraz Instytutem Inżynierii Rolniczej cheap mlb jerseys i Informatyki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie organizuje XXIII Konferencję Naukową z cheap mlb jerseys cyklu: „Postęp Naukowo-Techniczny i Organizacyjny w Rolnictwie”.

Organizatorzy zapraszają Szanownych Państwa do udziału w Szkole, która odbędzie Naukowa się w dniach 1.02÷5.02. 2016 r. w Zakopanem.

Jednocześnie NG689Skw przypominamy o dotrzymaniu terminów zgłoszeń na Hats XXIII Konferencję Naukową w nieprzekraczalnym cheap mlb jerseys terminie do 15.12.2015 roku. Data ta wynika z podpisanych umów rezerwacyjnych w Hotelu DIAMOND’S i OW Start. Po tym terminie organizatorzy nie są w stanie zagwarantować miejsc dla uczestników Walter…former Konferencji.

Na koszty udziału składają się:
– opłata cheap nfl jerseys związana z prowadzeniem konferencji
– noclegi 1/2; 2/3; 3/4; 4/5,
– pełne wyżywienie od obiadu 1 lutego do obiadu 5 lutego 2016 roku,
– uroczysta kolacja
– nie ma możliwości udziału częściowego

Dla osób zainteresowanych pobytem w Hotelu DIAMOND’S w Zakopanem, ul. Makuszyńskiego 12. w przededniu konferencji (nocleg 31 styczeń/1 luty) oraz w okresie bezpośrednio po konferencji istnieje możliwość rezerwacji miejsc, ale związane to jest z dodatkową opłatą Yui i zgłoszeniem rezerwacji miejsca do dnia 15.12.2015 roku.

Bliższe informacje u Sekretarza Konferencji: Hubert.Latala@ur.krakow.pl

%d bloggers like this: