XXII Szkoła Naukowa Zakopane 2015 – Komunikat 1

utworzone przez | paź 12, 2015 | Aktualności, PAN, Szkoła naukowa

Zgodnie z tradycją Komitet Techniki Rolniczej PAN wraz z Polskim Towarzystwem Inżynierii Rolniczej oraz cheap MLB jerseys Instytutem Inżynierii Rolniczej i Informatyki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie organizują XXII Szkołę Naukową z cyklu: „Postęp Naukowo-Techniczny i Organizacyjny w Rolnictwie”. Sympozjum odbędzie się w dniach 9.02÷13.02.2015 r. w Hotelu DIAMOND’S w Zakopanem, ul. Makuszyńskiego 12.

Łączne koszty udziału w Sympozjum wynoszą 1000 zł od osoby dla członków PTIR nie zalegających z opłatą składek oraz 1100 zł dla pozostałych uczestników. Dla doktorantów opłata za udział w Sympozjum wynosi 900 zł. Powyższe kwoty obejmują koszty pobytu i wyżywienia oraz koszty organizacyjne, natomiast nie obejmują kosztów wydawniczych.

Ze względu na konieczność rezerwacji miejsc noclegowych bardzo prosimy o potwierdzenie drogą elektroniczną na adres Sekretarza Szkoły uczestnictwa w Szkole Naukowej do dnia 15 listopada 2014r.

Równocześnie informujemy, że ubiegamy się o zwolnienie z podatku and VAT co będzie skutkowało konkretnymi terminami czasowymi dokonywania wpłat za udział w Szkole. Wpłaty będzie można dokonywać wyłącznie po 1 stycznia 2015 roku. Wpłaty dokonane w roku 2014 będą zwracane na konto uczestnika.

Szczegółowe informacje zostaną podane w Komunikacie nr 2.

Wygłoszone wholesale jerseys i strona pozytywnie ocenione prezentacje planujemy opublikować w The zeszycie „Inżynierii Rolniczej”. Drukowane będą wyłącznie oryginalne prace naukowe z obszaru inżynierii rolniczej. Ze względu na dużą ilość zgłoszeń w latach poprzednich dopuszczamy prezentację i opublikowanie Me tylko jednego referatu przez uczestnika Szkoły. Uprzejmie prosimy kierowników jednostek organizacyjnych o upowszechnienie treści komunikatu wszystkim zainteresowanym pracownikom swojej Jednostki.

Kraków, dn. 10.10.2014 cheap NBA jerseys r.

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Prof. dr hab. Rudolf Michałek
członek rzeczywisty PAN

Adres do korespondencji:
Dr hab. inż. Hubert Latała
Instytut Inżynierii Rolniczej i Informatyki
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
ul. Balicka 116B, cheap jerseys 30-149 KRAKÓW
tel: (012) 662-46-90
fax: (012) Change 662-46-16
e-mail: Hubert.Latala@ur.krakow see it here.pl

%d bloggers like this: