XXVII Konferencja Naukowa Zakopane 2020

utworzone przez | wrz 17, 2019 | Aktualności, Konferencje naukowe

Uprzejmie informujemy, że Polskie Towarzystwo Inżynierii Rolniczej wraz z Komitetem Inżynierii Rolniczej oraz Katedrą Inżynierii Bioprocesów, Energetyki i Automatyzacji i Katedrą Inżynierii Produkcji, Logistyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie organizują XXVII Konferencję Naukową z cyklu: „Postęp Naukowo-Techniczny i Organizacyjny w Rolnictwie”.

 

Organizatorzy zapraszają Szanownych Państwa do udziału w Konferencji, która odbędzie się w dniach 3.02÷7.02. 2020 r. w Zakopanem.

 

Rejestracja na stronie:  https://forms.gle/pCA3JhJ8D8WizaLL7

Jednocześnie przypominamy o dotrzymaniu terminów zgłoszeń na XXVII Konferencję Naukową w nieprzekraczalnym terminie do 20.12.2019 roku. Data ta wynika z podpisanych umów rezerwacyjnych w Hotelu PRL i OW StartJednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc (decyduje kolejność zgłoszeń) powyższy termin może ulec skróceniu.

 

Szczegóły zawiera komunikat nr 1, który jest załączniku tej wiadomości.

 

Łączne koszty udziału w Konferencji wynoszą 1100 zł od osoby dla członków PTIR niezalegających z opłatą składek oraz 1200 zł dla pozostałych uczestników. Dla doktorantów opłata za udział w Konferencji wynosi 1000 zł.

Na koszty udziału w XXVII Konferencji Naukowej składają się:

– opłata związana z prowadzeniem konferencji

– noclegi 3/4; 4/5; 5/6; 6/7,

– pełne wyżywienie od obiadu 3 lutego do obiadu 7 lutego 2020 roku,

– uroczysta kolacja

– nie ma możliwości udziału częściowego

 

Dla osób zainteresowanych pobytem w przededniu Konferencji (nocleg 2/3 luty) oraz w okresie bezpośrednio po Konferencji istnieje możliwość rezerwacji miejsc, ale związane to jest z dodatkową opłatą u organizatorów (150 zł za dobę)  i zgłoszeniem rezerwacji miejsca do dnia 15. 12. 2019 roku. Po tym terminie nie jesteśmy w stanie dokonać rezerwacji.

K2020_komunikat nr 1

 

Dr hab. inż. Hubert Latała, prof. UR

Sekretarz Konferencji

%d bloggers like this: