Komunkat dot. XXIII Zimowej Konferencji Naukowej

utworzone przez | sty 26, 2016 | Aktualności, Konferencje naukowe

 


XXIII Konferencja Naukowa „Postęp Naukowo-Techniczny i Organizacyjny w Rolnictwie” – Zakopane 2016

4 copy

Szanowni Państwo

Pragniemy poinformować, że XXIII Konferencja Naukowa odbędzie się w Domu Wypoczynkowym „Diamond’s” (Rzemieślnik) w Zakopanem, ul. Makuszyńskiego 12, w terminie od 01.02 do 05.02.2016 r.

Otwarcie Konferencji Naukowej zainicjuje Uroczysta Sesja związana z Jubileuszem 75-lecia urodzin prof. dr hab. Rudolfa Michałka w dniu 1 lutego 2016 r. o godz. 15:00 w Domu Wypoczynkowym „Diamond’s” IV piętro. W trakcie Uroczystej Sesji przewidziane są wystąpienia Gości. Forma prezentacji zgłoszona przez autora została zaakceptowana przez organizatorów singulair tablet.
Szczegółowy program Konferencji zostanie Państwu przedstawiony na miejscu w Hotelu „Diamond’s”. Przypominamy o multimedialnej formie prezentacji posterów. Medialna forma prezentacji polegać będzie na przedstawieniu (przygotowanej w PowerPoint 97-2013 ) informacji o swoich wynikach badań na 3-5 slajdach w maksymalnym czasie do 5 minut.
Po prezentacji określonej grupy prelegentów przewidziany będzie czas na omawianie poszczególnych wystąpień w formie seminarium.

Rejestracja uczestników odbędzie się przy Recepcji Domu Wypoczynkowego „Diamond’s” ul. Makuszyńskiego 12, w dniu 01. 02. 2016 roku od godz. 10:00.

Organizatorzy przypominają, że przesłanie zgłoszenia udziału w XXIII Konferencji Naukowej zobowiązuje zgłaszającego się do wniesienia opłaty. Rezygnacja z udziału w miesiącu styczniu bieżącego roku nie zwalnia z obowiązku wniesienia opłaty. W załączeniu ogłoszenie do pobrania w fromacie pdf.: Komunikat_II_2016 oraz doc.  Komunikat_II_2016

%d bloggers like this: