Konferencja naukowa pt. INŻYNIERIA ROLNICZA – NAUKA I PRAKTYKA

utworzone przez | mar 7, 2016 | Konferencje naukowe

Katedra Maszyn Roboczych i Metodologii Badań Wydziału Nauk Technicznych UWM w Olsztynie wraz z Polskim Towarzystwem Inżynierii Rolniczej, Olsztyńskim Odziałem Polskiego Towarzystwa Agrofizycznego i Kołem naukowym EKO-ENERGIA UWM w Olsztynie organizują Konferencję Naukową pt. INŻYNIERIA ROLNICZA – NAUKA I PRAKTYKA. Konferencja jest organizowana pod patronatem JM Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, prof. dr hab. Ryszarda Góreckiego, w ramach obchodów Jubileuszu 70-lecia urodzin i 45-lecia pracy zawodowej prof. dr. hab. inż. Tadeusza Rawy, prof. zw. Organizatorzy zapraszają Szanownych Państwa do udziału w konferencji, która odbędzie się w dniach 22.06÷24.06. 2016 r. w Olsztynie. W trakcie jej trwania są planowane wykłady plenarne oraz prezentacja referatów i posterów w następujących sekcjach tematycznych:
– budowa i eksploatacja maszyn,
– technologie precyzyjne w produkcji rolno-spożywczej,
– właściwości fizyczne i funkcjonalne surowców roślinnych,
– przetwórstwo i przechowalnictwo płodów rolnych,
– odnawialne źródła energii,
– inżynieria systemów agrotechnicznych,
– jakość i bezpieczeństwo surowców i produktów rolno-spożywczych.
Koszt uczestnictwa w konferencji wynoszący 950 PLN obejmuje opłatę za materiały konferencyjne, organizację konferencji, pełne wyżywienie, uczestnictwo w imprezach towarzyszących oraz dwa noclegi w hotelu „HP Park” w Olsztynie (nie ma możliwości udziału częściowego).
Wygłoszone i pozytywnie ocenione prezentacje planujemy opublikować w czasopiśmie „Technical Sciences” (lista B, 11 pkt.). Ze względu na konieczność rezerwacji miejsc noclegowych bardzo prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji do dnia 15 marca 2016 r.
Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje o konferencji są dostępne na stronie:
http://www.uwm.edu.pl/wnt/konferencja2016
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
dr hab. inż. Zdzisław Kaliniewicz, prof. UWM

%d bloggers like this: